Олександр Долженков: Народ не нагодувати ані мовою, ані вірою. Країні потрібен мир, який відкриє шлях до розвитку

Олександр Долженков: Народ не нагодувати ані мовою, ані вірою. Країні потрібен мир, який відкриє шлях до розвитку

Розвиток України неможливий без завершення воєнного конфлікту та відновлення миру. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Долженков під час брифінгу у Верховній Раді у середу, 27 лютого.

Політик закликав керівництво держави припинити спекуляції на темах віри та мови. «Вже 28 лютого Верховна Рада за активної участі фракцій «БПП», «Народного фронту», «Самопомочі», «Радикальної партії» та «Батьківщини» «торпедуватиме» розгляд закону про мову. Нагадаю, що це ті фракції, які в листопаді 2014 року увійшли до коаліції «Європейська Україна», провалили всі реформи, і зараз нічого не можуть запропонувати народу України. Більше того, жоден з лідерів цих фракцій не має реального плану відновлення миру в Україні. Натомість вони говорять про мову як першочергову задачу. А по факту їм просто немає чим відзвітувати перед українськими громадянами, тому вони й вдаються до популізму», – заявив народний депутат.

Він зазначив, що за даними Світового банку Україна є найбіднішою країною в Європі – ось до чого «докерувалася» нинішня влада. «Народ не нагодувати ані мовою, ані вірою. Необхідно відбудовувати економіку. Натомість ці партії культивують ідеологію війни. При чому навіть армію, якою вони на словах так опікуються, також не оминули скандали. Зараз ми спостерігаємо за тим, як чубляться колишні партнери по коаліції через корупційний скандал в армії. Але ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК звертає увагу громадян України на те, що корупція є не тільки там. Вона є на митниці, у податковій, у судах. І про це яскраво свідчить той факт, що іноземні інвестиції в Україну не заходять. В 2013 році розмір прямих іноземних інвестицій склав 4,5 млрд дол. В 2017 році – 1,5 млрд дол. Про яке економічне процвітання, благополуччя та розвиток взагалі ми можемо говорити?» – підкреслив Олександр Долженков.

За словами опозиціонера, та політика, яку проводить влада, немає нічого спільного з курсом на покращення життя українців. «Армію вони грабують, мовою розділяють українських людей. Навіть у церковні питання вже втрутилися. Це повний цинізм. Вони говорять на біле – чорне, і на чорне – біле. Обіцяють економічне процвітання, але при цьому підвищують тарифи та зменшують кількість субсидіантів. З їх легкої руки скорочується й кількість людей, які можуть мати право на отримання пенсій – внутрішні переселенці не проходять процедури верифікації. Не забуває влада і скорочувати кількість людей, які отримують допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю. Ось це політика чинної державної влади – політика соціального геноциду, примусової українізації та стратифікація українського суспільства за ознаками мови, віри», – наголосив політик.

Олександр Долженков закликав громадян України не піддаватися на передвиборчі провокації у вигляді підкупів та інших «подачок», а проголосувати за ту команду, яка дійсно може вивести Україну з економічної кризи. «Результати «роботи» п’яти провладних фракцій всі українці відчувають на собі кожного дня. На майбутніх виборах українцям необхідно прийняти рішення і сказати рішуче «Ні!» цій владі та їх грабіжницькій політиці», – резюмував народний депутат.

27 лютого 2019 15:19
'site2018:subscribe.form' is not a component