Олександр Долженков: 2019 рік пройде під знаком політичного популізму та обіцянок

Олександр Долженков: 2019 рік пройде під знаком політичного популізму та обіцянок

Про це з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Долженков у середу, 16 січня.

Він наголосив на тому, що 2019 рік стане для України не стільки політичним сезоном, скільки роком політичного популізму та надання обіцянок різними фракціями та групами, які раніше входили до складу коаліції «Європейська Україна». «Вони як завжди будуть обіцяти покращити життя громадянам України, і, як завжди, не будуть давати жодної конкретики. Однак, саме існування цієї коаліції, цієї влади, вже призводить до діаметрально протилежних результатів та наслідків», – заявив опозиціонер.

Народний депутат зазначив, що за даними Світового банку Україна вже є найбіднішою країною Європи. «Але про це ніхто тут не говорить. Говорять про армію, про мову, про релігію, а про економіку – ні. Тільки чергові слова про те, що, що їхня команда, їхні програми виведуть економіку з кризи. Про що ж вони думали, коли підписували коаліційну угоду в 2014 році? Адже всі фракції, окрім ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, підписали її. Весь безлад, який ми спостерігаємо останні 4 роки – це все наслідки підписаної угоди», – наголосив Олександр Долженков.

За його словами, влада не хоче і не буде здійснювати якихось кардинальних змін в будь-якій сфері життя країни. «Не зміниться податкова політика – не введуть податок на виведений капітал, жодних змін не відбудеться з податком на прибуток, не буде й податкових пільг та податкової амністії. Українці не побачать в цьому році й введення накопичувальної пенсійної системи. Вже стало всім зрозуміло, що «пенсійну реформу» було проведено виключно для того, щоб підвищити пенсійний вік до 65 років. А те, що 5 мільйонам пенсіонерам збільшили розмір пенсії лише на 300 гривень – це взагалі знущання. Адже все це відбувається за надмірного рівні інфляції, катастрофічного падіння рівня купувальної спроможності наших громадян, а рівень економіки України не досяг навіть рівня 2013 року», – відмітив народний депутат.

«А ще на нас в 2019 році чекає подальше підвищення цін на природний газ – на 80% від ринкової вартості. Це призведе до збільшення тарифів на опалення, на гарячу і холодну воду. Так, якщо в 2013 році тариф на електроенергію складав 33 копійки, то зараз 1,70 грн за кВт/год – підвищення в 5 разів. Тариф на гарячу воду в 2013 році був 16 грн/куб. м, а став 75 грн/куб. м. Якщо тариф на газ складав 930 грн за 1000 куб. м, то зараз - аж 8500 грн за 1000 куб. м – зростання в 10 разів. І вони не збираються на цьому зупинятися. Ця влада вже підписала Меморандум з МВФ, що з 2020 року тариф на природний газ збільшиться до 12 тисяч гривень за тисячу кубів – це зростання більш, ніж в 12 разів! Так далі тривати просто не може. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає захистити людей від грабіжницької політики нинішньої влади – терміново зменшити тарифи на ЖКГ і ввести мораторій на їх підвищення», – підкреслив Олександр Долженков.

16 січня 2019 16:01
'site2018:subscribe.form' is not a component