10 січня виповнилося 80 років із дня заснування Запорізької області

10 січня виповнилося 80 років із дня заснування Запорізької області

10 січня виповнилося 80 років із дня заснування Запорізької області. Як окрема адміністративна одиниця Запорізька область утворилася 10 січня 1939 року шляхом виділення південно-східних районів Дніпропетровської області.

Сьогодні Запорізька область є одним з ключових регіонів у промисловій та аграрній галузях країни. На території області працюють понад 160 великих промислових підприємств, які відіграють вагому роль в поповненні державного бюджету. Сільськогосподарські угіддя області складають 5,4% всіх сільгоспугідь України. А машинобудівні підприємства - відомі у всьому світі. На півдні Запорізької області знаходиться Азовське узбережжя, і такі великі курорти, як Бердянськ та Кирилівка популярні не тільки серед жителів всієї країни, а й громадян ближнього зарубіжжя.

В останні роки на території регіону будуються сонячні та вітряні електростанції, розвивається сільський туризм і багато іншого.

Свій внесок в розвиток Запорізької області вносять депутати місцевих рад усіх рівнів, голови громад, керівники підприємств, а також, безумовно, працьовиті і небайдужі до свого рідного краю жителі області.

Члени фракцій ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Запорізькій міській та обласній радах вітають жителів області з 80-річчям від дня заснування, і бажають стрімкого розвитку в усіх сферах і на всіх територіях рідного краю, відзначаючи, що докладуть до цього всі свої зусилля.

«На сьогоднішній день нам, як депутатам, є чим пишатися за виконану роботу. Тільки депутати нашої фракції направили мільйони гривень зі своїх фондів на розвиток інфраструктури в містах і селах області. Але також є ще багато проблем, невирішених питань, які ми будемо вирішувати і в цьому році, і в наступних. Ми зробимо все, щоб жителям області було жити комфортно в своїх рідних містах, селищах і селах!» - заявив глава фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в обласній раді Ярослав Криль.
10 січня 2019 20:22
'site2018:subscribe.form' is not a component