Олександр Вілкул: П'ять років ми не тільки боролися з режимом Порошенко, а й розробили програму виведення України з кризи

Олександр Вілкул: П'ять років ми не тільки боролися з режимом Порошенко, а й розробили програму виведення України з кризи

Один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул в переддень парламентських виборів зустрівся з жителями Дніпра. Він відповів на питання людей і розповів про механізми зниження тарифів, плани щодо скасування антилюдських «реформ» у медичній, освітній та пенсійній сферах, а також про законопроекти щодо відновлення української економіки, передбачені програмою «Нова Індустріалізація», яку розробив ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК.

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – це команда професіоналів. Всі ці п'ять років ми не тільки боролися з режимом Порошенко, а й розробили покрокову програму «Нова Індустріалізація», яка в тому числі включає в себе секторальну підтримку економіки. Ми готові представити в новому парламенті й нашу програму, і наші 1485 законопроектів, які допоможуть відновити економіку країни», – заявив Олександр Вілкул.

За його словами, у партії «Слуга народу» є певний «рейтинг надії». І якщо Володимир Зеленський буде створювати в парламенті коаліцію миру, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК підставить йому плече.

«Так вийшло, що поруч з нами двоє «геополітичних монстрів»: з одного боку у нас НАТО, а з іншого – Кремль. І як тільки ми схиляємося в одну зі сторін, вони починають з'ясовувати стосунки на нашій території. Не можна нам хитатися. Розумний компроміс – в позаблоковому статусі України», – сказав Вілкул.

Також політик наголосив на першочерговості економічної частини децентралізації. Торкнувся і питання екологічних надбавок до зарплат і пенсій.

«Чому ви, дніпряни, створюючи ВВП країни, не маєте преференцій і екологічних надбавок? Екологічні податки йдуть до Києва. Але вони повинні залишатися на місцях і використовуватися на природоохоронні заходи та екологічні надбавки городянам», – підкреслив Олександр Вілкул.


18 липня 2019 15:25
'site2018:subscribe.form' is not a component