Ігор Чумаченко: Оснащення лікарні є важливою умовою для лікування маленьких пацієнтів

Ігор Чумаченко: Оснащення лікарні є важливою умовою для лікування маленьких пацієнтів

Сьогодні, 11 січня, представник ПАТ "Запоріжсталь", депутат Запорізької міської ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ігор Чумаченко побував в дитячій клінічній лікарні № 1.

Саме для цієї медустанови, на честь іі 75-річчя, комбінат "Запоріжсталь" направив 100 тисяч гривень на поліпшення її матеріально-технічної бази. Завдяки цьому було придбано нове медичне устаткування, витратні матеріали і предмети першої необхідності.

Головний лікар лікарні Валентина Лихачова показала Ігорю Чумаченку новий електрокардіограф, кисневий концентратор, медичні бактерицидні лампи, системи для забору крові, постільну білизну та інші речі, придбані на виділені кошти.

Депутат міг побачити, як дітки проходять обстеження на новому устаткуванні, в яких умовах їх лікують, і поспілкуватися з маленькими пацієнтами.

Ігор Чумаченко, коментуючи підсумки візиту, підкреслив, що для того, щоб маленькі запорожці швидше одужували і росли здоровими, недостатньо одного лише досвіду дбайливого медперсоналу.

- Безумовно, професіоналізм і відданість лікарів, працюючих в запорізькій дитячій лікарні - лікарні з багатою історією і величезними досягненнями, не викликає сумнівів. Але це лише одна складова, від якої залежить якість лікування маленьких пацієнтів. Ще однією, і дуже важливою складовою є оснащеність лікарні сучасним медичним устаткуванням, - заявив Ігор Чумаченко. - На жаль, сьогодні при дефіциті бюджету придбання сучасного дорогого устаткування для лікарень часто стає великою проблемою.

Ігор Миколайович відмітив, що соціально-відповідальний бізнес Запоріжжя не в силах в повному обсязі вирішити питання держави, проте "Запоріжсталь" надає матеріальну підтримку не одній медустанові міста.

- Зрозуміло, що відповідальний бізнес не може замінити собою державу, але ми можемо реально допомогти у вирішенні конкретної проблеми і ми це робимо. "Запоріжсталь" системно надає допомогу медичним установам Запоріжжя, - підкреслив співробітник комбінату, депутат міської ради Ігор Чумаченко. - Адже здоров'я дитини, його швидке одужання - це саме та маленька перемога, яка є запорукою майбутнього. Упевнений, що юні запорожці мають усі можливості рости в місті, яке ми робимо краще, комфортніше і безпечніше для них.

11 січня 2019 18:28
'site2018:subscribe.form' is not a component