Фонд Вадима Новинського підтримав сім'ї постраждалих в трагедії 2 травня

Фонд Вадима Новинського підтримав сім'ї постраждалих в трагедії 2 травня

П'ять років, що минули з трагічних подій 2 травня 2014 року в Одесі, остаточно увірували родичів та близьких жертв одеської трагедії в антилюдяності нинішньої української влади. Сім'ї загиблих в Будинку профспілок повністю позбавлені соціальної підтримки з боку держави. Більш того, весь цей час п'ять років без обвинувальних вироків в слідчих ізоляторах Одеси, Миколаєва та Херсона перебувають одесити, на яких чинна влада, не чекаючи суду, заздалегідь навісила ярлики «зрадників Батьківщини».

На черговій зустрічі з родичами постраждалих народний депутат України VII скликання Світлана Фабрикант та команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Одеської області передали родинам сертифікати на оздоровлення дітей та намітили шляхи допомоги тим, чиї близькі утримуються під вартою до закінчення розслідування. Як і пообіцяв під час попереднього спілкування, підтримку надав лідер парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський та його Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці. Підсумки декількох зустрічей з родичами жертв 2 травня підбила член команди Вадима Новинського Світлана Фабрикант.


«У родичів загиблих, в тому числі які виховують дітей, абсолютно немає жодного соціального статусу, наприклад, жертв політичних репресій, який дозволив би їм, по-перше, отримувати відповідну допомогу, а, по-друге, відчувати себе повноцінними громадянами в рідній країні. Зараз ми домовилися про координацію дій юристів та надання адвокатів для ув'язнених без звинувачення людей в СІЗО. Є необхідність прийняття закону, що надає особливий статус сім'ям жертв одеської трагедії. і, звичайно, необхідно максимально розповсюдити реальну інформацію про страшні події 2 травня 2014 року і притягнути до відповідальності замовників трагедії. Ми домовилися про те, що депутати від опозиційного блоку Одеських обласної та міської рад продовжать надавати консультаційну та організаційну підтримку. Роботи у нас, у всіх разом, дуже і дуже багато!» - заявила Світлана Фабрикант.


Присутні члени сімей родичів загиблих 2 травня і тих, хто перебуває в ув'язненні, просили передати подяку за небайдужість Вадиму Новинському. Саме він і члени його команди не тільки адресно допомагають потерпілим, а й роблять сьогодні все можливе, щоб правдива історія про ту трагедію максимально швидко пережила п'ятирічний період навмисного замовчування, отримала міжнародний розголос, а винні понесли справедливе покарання.  

06 травня 2019 14:31
'site2018:subscribe.form' is not a component