Повідомлення про Збори регіональної організації політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» в Одеській області

ПОВІДОМЛЕННЯ

23 вересня 2020 року о 09 год. 00 хв. за адресою: м. Одеса,     вул. Маразліївська (парк ім. Тараса Шевченка) відбудуться Збори РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ з метою висування кандидатів у депутати Одеської міської ради Одеського району Одеської області на перших місцевих виборах, призначених на 25 жовтня 2020 року.

Порядок акредитації представників засобів масової інформації

Даний порядок розроблено на виконання частини четвертої статті 218 Виборчого кодексу України і визначає умови акредитації журналістів і технічних працівників засобів масової інформації (далі – ЗМІ) на Зборах РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ з висування кандидатів у депутати на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Акредитація журналістів і технічних працівників ЗМІ на Зборах здійснюється на добровільній основі та передбачає добросовісне виконання журналістами і технічними працівниками ЗМІ їх професійних обов’язків з дотриманням вимог Конституції та законів України, інших нормативно-правових актів, норм професійної етики та моральних засад суспільства.

Для акредитації представників засобів масової інформації необхідно до 18 год. 00 хв. 22 вересня 2020 року надати за адресою: 65014, Одеська обл., місто Одеса, ВУЛИЦЯ БАЗАРНА, будинок 1 лист-заявку на фірмовому бланку відповідного ЗМІ за підписом керівника редакції друкованого ЗМІ (керівника телерадіоорганізації, інформаційного агентства, Інтернет-видання), засвідчену печаткою ЗМІ на ім’я голови регіональної організації партії, з проханням акредитувати відповідних працівників, із зазначенням наступної інформації:

●       повне найменування даного ЗМІ;

●       дата і номер державної реєстрації;

●       адреса редакції;

●       адреса електронної пошти (за наявності);

●       копія відповідної ліцензії, виданої Національною Радою з питань 

телебачення та радіомовлення, для телерадіоорганізацій, відповідного свідоцтва про державну реєстрацію для друкованих ЗМІ та інформаційних агентств.

Відомості про акредитованих представників ЗМІ, інформаційних агентств вносять до Переліку, за яким проводиться допуск акредитованих осіб на Збори РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ  ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Право входу до приміщення, в якому відбудуться Збори, журналіст або технічний працівник ЗМІ набуває лише за умови пред’явлення ним документа, що посвідчує особу (паспорт та редакційне посвідчення).

 

18 сентября 2020 16:43
'site2018:subscribe.form' is not a component